Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rychowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom szeregowy

Rychowo,zachodniopomorskie

420 000 zł127 m² 3 307,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Bezczynszowe mieszkanie jak dom. 5 pokoi, aneks kuchenny, 2 łazienki. Między Białogardem, a Stanominem. Bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 127 m2: na parterze jest pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

150 000 zł443 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:23 500 m²

Oferujemy na sprzedaż Pałac neobarokowy o powierzchni zabudowy 443m2, położony w miejscowości Ząbrowo. Budynek posadowiony jest na pięknej i dużej 2,3165 ha działce, na której.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł21 500 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 500 m²

Obiekt pod działalność przemysłową, handlową, usługową składający się z kilku hal, budynku administracyjno-biurowego. Nieruchomość jest ogrodzona z utwardzonym wjazdem oraz placem do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Białogardu, o łącznej powierzchni 150,25 m2. Mieszkanie składa się z powierzchni mieszkalnej wynoszącej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

114 010 zł877 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną na nowo powstającym kompleksie działek w Rymaniu. Nieruchomość gruntowa, położona tuż za zabudowaniami na wzniesieniu o powierzchni 877 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł247,37 m² 5 457,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom energooszczędny z dużym ogrodem i potencjałem dla dwóch pokoleń Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni ok. 250 m , położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł19 037 m² 7,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 1,93 ha - spokojne przedmieścia Białogardu, blisko natury Szukasz dużej działki w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rychowo

Rychowo,zachodniopomorskie

80 000 zł63 m² 1 269,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wraz z mieszkaniem sprzedaję: szopkę drewnianą,ogródek działkowy z zabudowaniem,poletko o pow.5 arów.Mieszkanie jest umeblowane,łazienka po kapitalnym remoncie.Reszta pomieszczeń wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rychowo

Rychowo,zachodniopomorskie

98 000 zł63 m² 1 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 63,5m2 w Rychowie 14 km od Białogardu, 8 km od Sławoborza. Mieszkanie na parterze. Liczba pokoi 2/3, duża kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rychowo

Rychowo,zachodniopomorskie

110 000 zł64 m² 1 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie we wsi Rychowo 14 km od Białogardu, 8 km od Sławoborza. W cenie mieszkania działka uprawna, pole o powierzchni 5 arów, piwnica i 2 pomieszczenia gospodarcze. CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biesiekierz

Biesiekierz(Rychowo + 25 km)

1 150 000 zł560 m² 2 053,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy z halą magazynową położony w miejscowości Biesiekierz, ok. 10 km od Koszalina. Doskonała lokalizacja oraz warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno(Rychowo + 24 km)

89 000 zł1 471 m² 60,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1471m2 położona w Charzynie oddalonym o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się w odległości 6 km. Malownicza.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij